Papírové ubrousky a kapesníčky Rollpap

Ubrousky a kapesníčky se vyrábí ze specifických materiálů podle účelu využití. Ubrousky lze klasifikovat podle použití na mokrý povrch, na potraviny s certifikátem o nezávadnosti, na suché použití leštění oken či na úklid auta. Vývoj ubrousků a kapesníčků jde neustále kupředu a jejich význam roste i v oblasti kosmetiky a hygieny. Kosmetické ubrousky a kapesníčky jsou velkým pomocníkem při čistění pleti, aplikaci různých pleťových masek a jejich následným odstraněním. Bez papírových kapesníčků se dnes již neobejde žádná domácnost, kabelka či kapsa u saka.

Ubrousky jsou nejstarším pomocníkem v domácnosti

Papírové ubrousky představují stálici v každé kuchyni. Praktické ubrousky jsou funkční jak z hlediska hygienického, tak z hlediska estetického. Dnes nesmí chybět u žádného poctivého rautu, párty a slavnostního stolování. Stejně tak doprovází každodenní stravování a bez jeho přítomnosti se již obědový rituál neobejde. Myslíte také na svět kolem nás? Papírové ubrousky jsou ekologičtější variantou způsobu balení svačin dětem do školy, na výlety a také domácích dobrot. Ubrousky by neměly nikdy chybět na vaší kuchyňské lince či ve vašem stravovacím zařízení pro svou šetrnost k přírodě a lehkost použití.

Výhody papírových ubrousků

  • jednoduché používání
  • ekologické provedení
  • kuchyňské i kosmetické varianty

Zajímavosti o vývoji ubrousků a kapesníčků

Ubrousky a kapesníčky patří k hygienickým standardům naší doby. Jsou natolik populární a rozšířené, že se dnes těší oblibě i jako nositelé reklamních sdělení. Díky jejich praktičnosti a každodennímu používání lze působit na širokou cílovou skupinu a vytvořit si vlastní kolekce ubrousků a kapesníčků pro vlastní propagaci.

Papírové kapesníčky patří do každé kapsy

Papírové kapesníčky se staly opravdovým trendem 21. století. Vyznačují se svojí měkkostí i odolností proti roztržení a zároveň jsou i šetrnější ke kůži. Pokud často trpíte rýmou bez ohledu na roční období, ulevte svému nosu používáním kvalitních papírových kapesníčků. Jednorázové otření papírovým kapesníčkem je hygienické a z hlediska otírání kůže i šetrnější. Papírové kapesníčky jsou oblíbené i pro své praktické balení “do kapsy”, kdy je máte vždy čisté po ruce.

Jaké nabízíme ubrousky a kapesníčky:

  • recyklované
  • 100% tissue
  • barevné
  • jednovrstvé
  • dvouvrstvé
  • kuchyňské i kosmetické

Ke zboží najdete více informací v našem e-shopu nebo nás kontaktujte přímo.

Vážení zákazníci pokud jste s našimi výrobky a službami spokojeni řekněte to ostatním.
Pokud jste nespokojeni řekněte to nám na telefonním čísle +420 602 149 619.