O nás

Naše společnost Rollpap vznikla v roce 1995 a patří k nejvýznamnějším výrobcům toaletního a sanitárního papíru v ČR. Nabízíme pestrou škálu hygienických produktů, které jsou v centru každodenní pozornosti spotřebitelů. Pomáháme také s prodejem vstupních surovin pro výrobu toaletního papíru, s pořízením technologii a ostatních zařízení na výrobu toaletního papíru včetně zprovoznění a zaškolení personálu.

Jsme profesionálové v oblasti výroby toaletních a sanitárních papírů

Potřeba dodržování hygieny je stále standardem doby, a proto se specializujeme na profesionální dodávky hygienického zboží a veškerého drogistického sortimentu, včetně kompletní dodávky zásobníků na toaletní papír i ručníků a jejich montáže. Dvě desetiletí se úspěšně zabýváme výrobou jednovrstvého a dvouvrstvého recyklovaného toaletního papíru, průmyslových utěrek, jumbo rolí a skládaných ručníků. Inovace v odvětví nám umožňují vyrábět toaletní a sanitární papíry nejen v klasické šedé a bílé barvě, ale také v moderní zelené, modré, žluté nebo růžové. Díky novým technologiím umíme zajistit i potisk těchto výrobků dle Vašeho přání. Potisky ocení zaměstnanci i zákazníci při návštěvě společné umývárny či kuchyně, veřejných toalet, restaurace, hotelu, nebo zdravotnických zařízení. Rádi pro Vás zajistíme i návrhy potisku obalů, od grafiky až po výrobu štočků.  Mezi naše spokojené zákazníky patří společnosti jako SWEPA,OFFICE DEPOT, ŠAS a desítky dalších, a samozřejmě domácnosti.

Víte, že …

...vyvážíme celkem 50 % naší produkce do zahraničí, nejvíce do skandinávských zemí jako jsou Švédsko nebo Norsko, kde je kladen vysoký důraz na kvalitu a společenskou odpovědnost. Ne náhodou jsme držiteli vysokého ocenění EU Ecolabel, které značí, že naše výrobky jsou ekologicky šetrné.

Zajistíme následující služby 

balení Toaletní papír ve folii po 4, 6, 8, 9, 24, XXL program
auto Doprava zboží k našemu zákazníkovi dle dohody
obal Potisk obalů i materiálu pro privátní značky
TUK                     Potisk toaletního papíru, ubrousků a kapesníků
technologie Prodej výrobní technologie, zprovoznění u zákazníka a zaškolení personálu        
zásobník Veškerý sortiment pro úklidové služby včetně zásobníků a úklidové chemie
peníze Prodej materiálu pro výrobu toaletního papíru, utěrek a ubrousků

 

Prohlédněte si náš katalog výrobků nebo nás kontaktujte přímo.

Vážení zákazníci pokud jste s našimi výrobky a službami spokojeni řekněte to ostatním.
Pokud jste nespokojeni řekněte to nám na telefonním čísle +420 602 149 619.